Programma

Hieronder vind je het programma van de THUISWEDSTRIJDEN van komend seizoen. Het kan voorkomen dat er nog wijzigingen zijn.

Kijk voor het actuele programma op de KNKV site

Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
25-9-2019 20:00 Flamingo’s (M)/Nijnsel MW1 SCMH MW1 De Heibunders MARIAHOUT
25-9-2019 20:00 SCMH MW2 Korloo MW1 Spoorzicht VEGHEL
28-9-2019 15:30 Diosa A1 SCMH A1 De Wissen BALGOIJ
28-9-2019 13:00 SCMH B1 NDZW B1 Spoorzicht VEGHEL
28-9-2019 10:00 SCMH F1 JES F1 Spoorzicht VEGHEL
29-9-2019 13:30 SCMH 1 NDZW 1 Spoorzicht VEGHEL
29-9-2019 10:30 SCMH 2 Stormvogels (L) 3 Spoorzicht VEGHEL
29-9-2019 12:00 SCMH 3 Eyckelkorf 2 Spoorzicht VEGHEL
30-9-2019 20:00 JES MW1 SCMH MW2 ‘t Venster VENHORST
5-10-2019 14:30 SCMH A1 Rooi A2 Spoorzicht VEGHEL
5-10-2019 12:30 Be Quick B3 SCMH B1 ‘t Duintje NULAND
5-10-2019 11:00 SCMH D1 DAW Schaijk D1 Spoorzicht VEGHEL
5-10-2019 10:00 SCMH E1 BMC E2 Spoorzicht VEGHEL
5-10-2019 10:00 Rust Roest F1 SCMH F1 Sportpark Strijp EINDHOVEN
6-10-2019 10:30 Bladella 2 SCMH 2 De Smagtenbocht BLADEL
6-10-2019 11:30 Rietvogels 2 SCMH 3 Den Droevendaal RIETHOVEN
9-10-2019 20:00 SCMH MW1 Flash MW3 Spoorzicht VEGHEL
9-10-2019 20:00 Flash MW2 SCMH MW2 Jacobskamp DEN DUNGEN
12-10-2019 13:00 SCMH B1 Odisco B1 Spoorzicht VEGHEL
12-10-2019 11:45 De Korfrakkers D3 SCMH D1 Watermolenweg ERP
12-10-2019 10:00 Altior E2 SCMH E1 Droevendaal HEESWIJK-DINTHER
12-10-2019 10:00 SCMH F1 Korloo F1 Spoorzicht VEGHEL
13-10-2019 13:30 SCMH 1 Tuldania 1 Spoorzicht VEGHEL
13-10-2019 10:30 SCMH 2 Altior 3 Spoorzicht VEGHEL
13-10-2019 10:30 Odisco 2 SCMH 3 Sportpark d’n Ekkerzicht SINT-OEDENRODE
16-10-2019 20:00 Corridor MW2 SCMH MW1 Breugel SON EN BREUGEL
16-10-2019 20:00 SCMH MW2 Corridor MW1 Spoorzicht VEGHEL
19-10-2019 15:00 DAW Schaijk A3 SCMH A1 D’n Heuvel SCHAIJK
19-10-2019 11:00 SCMH D1 MOSA ’14 D1 Spoorzicht VEGHEL
19-10-2019 10:00 SCMH E1 Celeritas (S) E1 Spoorzicht VEGHEL
20-10-2019 13:15 Rietvogels 1 SCMH 1 Den Droevendaal RIETHOVEN
20-10-2019 11:30 De Horst 2 SCMH 2 Hoge Horst GROESBEEK
23-10-2019 20:00 SCMH MW1 Avanti (S)/Celeritas (S) MW1 Spoorzicht VEGHEL
27-10-2019 13:30 SCMH 1 Vessem/Winty 1 Spoorzicht VEGHEL
27-10-2019 10:30 SCMH 2 Rooi 2 Spoorzicht VEGHEL

Wijzigingen

LET OP de volgende wedstrijden zijn gewijzigd!